Naše služby

Autoservis

Provádíme veškeré opravy vozidel ŠKODA, PEUGEOT, FORD a ostatních značek. Naším krédem je kvalita, rychlost a příznivá cena všech námi nabízených služeb.
Více info >>ZDE<<

Pneuservis

Zimní pneu je povinné v období mezi 1. listopadem a 31. březnem. Provádíme sezónní přezouvání a opravy osobních a dodávkových pneu. Dále také provádíme opravy defektů. Nové pneu dodáváme.
Více info >>ZDE<<

Ruční mytí

Provádíme ruční mytí karoserie, kol i disků a interiéru vozidel. Potřebujete rychle a kvalitně umýt Vaše vozidlo? Kvalita, individuální přístup a dokonalý výsledek jsou naše priority.
Více info >>ZDE<<

about

STK a Emise

Končí vám technická a nejste si jisti, že vaše auto technickou kontrolou a emisemi bez problému projde a nebo nestíháte své vozidlo připravit včas? Nedělejte si starosti. U vašeho vozu provedeme předběžnou kontrolu stavu a jeho následnou přípravu, kdy odstraníme případné nedostatky a závady, které by mohly bránit požadavkům pro úspěšné absolvování technické prohlídky a měření emisí.

První měření emisí se provádí po čtyřech letech od koupě vozu, poté každý druhý rok, dle platnosti ve velkém technickém průkazu.
Více info >>ZDE<<

Náhradní díly

Originální díly vs. druhovýroba, proč je důležité věnovat stavu filtrů pozornost, proč se vyplatí nechat si otestoat tlumiče, zapalovací svíčky, ozubené řemeny a napínací kladky, brzdové destičky, příslušenství...
Více info >>ZDE<<

Dopravní nehody

Stala se vám nehoda? Zajistíme odtah do našeho servisu nebo opravíme Váš vůz na místě. Co dělat, pokud se dostanete do problémů? Provádíme také výměnu autoskel.
Více info >>ZDE<<

Autolakovna

Potřebujete kvalitně a rychle opravit následky dopravní nehody na karoserii vašeho vozu? Služby klempírny a lakovny poskytujeme v nejvyšší kvalitě.
Více info >>ZDE<<

Autopůjčovna

Pro zajištění Vaší mobility je po dohodě k dispozici také možnost zapůjčení vozu, a to po dobu opravy Vašeho vozu.
Více info >>ZDE<<